VISGRA- Ing. Ladislav Bellovič

Predaj a servis registračných pokladníc, foto- video služby, kompletné spracovanie účtovnej agendy, multimediálne prezentácie, reklama

VISGRA- Ing. Ladislav Bellovič

VISGRA - predaj a servis registračných pokladní, foto-video, reklama - Ilava

Predaj a servis registračných pokladníc, foto- video služby, kompletné spracovanie účtovnej agendy, multimediálne prezentácie, reklama

Adresa: 019 01 Ilava, Záhradnícka 681/19
E-mail:visgra@atlas.sk

Firma vznikla 24. 10. 1990

Predmetom činnosti v začiatkoch bola tvorba software v oblasti účtovníctva, spracovanie účtovníctva. Video práce, foto služby, grafika a reklamná činnosť. Firma vlastnila licenciu na vysielanie regionálnej TV stanice. Bola členom združenia regionálnych TV so sídlom v Martine. Podielala sa na založení TV Globál (predchodca TV JOJ) a pravidelne prispievala do denného spravodajstva, najmä športu z celého západného a stredného Slovenska. Taktiež sa podielala na výrobe modelárskeho magazínu pre STV. V posledných rokoch vyrába reklamné spoty na Truck Country a Lodenicu vysielané v TV Markíza a TV Prima. V roku 2007 odvysielala STV 22 minútový záznam automobilových pretekov Ceny Slovenska vyrobený našou firmou v spolupráci s firmou Presscam.

V roku 1995 sme rozšírili svoju činnosť o predaj a servis elektronických registračných pokladníc.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.