Úvod > Spravodajstvo > Svet > Otec Meghan Markle sa nezúčastní na svadbe s princom Harrym, podstúpi operáciu srdca

Otec Meghan Markle sa nezúčastní na svadbe s princom Harrym, podstúpi operáciu srdca

Dalšie články v kategórií

BRATISLAVA 16. mája (WebNoviny.sk) - Otec americkej herečky Meghan Markle sa napokon nezúčastní na jej svadbe s britským princom Harrym. Thomas Markle pre portál TMZ povedal, že na stredu mu lekári naplánovali operáciu srdca a v sobotu teda nebude môcť odprevadiť dcéru k oltáru.

Markle v pondelok pre TMZ prezradil, že minulý týždeň utrpel infarkt, no z nemocnice odišiel, aby mohol ísť na svadbu. V utorok však uviedol, že je naspäť v nemocnici, pretože mal bolesti v hrudníku. Lekári mu napokon povedali, že by mal podstúpiť operáciu.

Odporúčame:
Meghan Markle dostala voskovú figurínu v múzeu Madame Tussauds, princovi Harrymu prirobili bradu

Tridsaťšesťročná herečka a 33-ročný Harry si povedia svoje "áno" v sobotu 19. mája v kaplnke svätého Juraja na hrade Windsor. Dvojica sa 22. mája zúčastní na záhradnej párty v Buckinghamskom paláci pri príležitosti očakávaných 70. narodenín princa Charlesa.

Hovorca Kensingtonského paláca Jason Knauf potvrdil, že na svadobnú cestu plánujú novomanželia vyraziť neskôr.Viac k témam: Meghan Markle, operácia srdca, princ Harry, Thomas Markle, USA, Veľká Británia
Zdroj: Webnoviny.sk - Otec Meghan Markle sa nezúčastní na svadbe s princom Harrym, podstúpi operáciu srdca © SITA Všetky práva vyhradené.