Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Montážnik/-čka káblových zväzkov

Montážnik/-čka káblových zväzkov

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Ilava
Možný termín nástupu:
asap
Hlavný
Ponúkame:
-práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

-motivačné mzdové ohodnotenie

-letný a vianočný bonus

-3% príspevok do III. dôchodkového piliera

-autobusová doprava/príspevky na dopravu

-závodné stravovanie za zvýhodnené ceny
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.
Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 80.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
12.10.2017
Počet videní:
21