Úvod > Ponuka práce > Výroba, priemysel > Mechanik - nastavovač

Mechanik - nastavovač

Pracovná oblasť:
Výroba, priemysel
V meste:
Ilava
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
• stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti

• odmena za sprostredkovanie nových zamestnancov

• pravidelné zvyšovanie platov

• príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie

• pravidelné firemné akcie

• letný a vianočný príspevok
Náplň práce:
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.
Vitajte v LEONI Slovakia. Celosvetovo má LEONI-Group so sídlom v Nemecku viac ako 80.000 zamestnancov v 82 podnikoch v 31 krajinách. Ako jeden z popredných výrobcov systémov palubných sietí a elektronických montážnych skupín ako aj vodičov a káblov vyvíjame a vyrábame pre známych výrobcov automobilov a celosvetovo známe firmy v oblasti domáceho náradia, investičných celkov a komunikácie. Našimi zákazníkmi sú DaimlerChrysler, Nokia, Porsche, Hyundai, BMW, Siemens a mnoho ďalších.

V rámci LEONI-Group patríme k divízii výroby systémov palubných sietí. V našich prevádzkach v Trenčíne a Ilave s viac ako 1.600 zamestnancami vyrábame káblové zväzky pre nášho klienta Porsche a Hyundai. Naši zamestnanci sa svojím inovatívnym duchom, zmyslom pre kvalitu a orientáciou na zákazníka starajú o spokojnosť našich klientov. Nové úlohy a rozšírenie našich aktivít vyžadujú posilu.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
21.12.2017
Počet videní:
607