Lekár - nefrológ

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
V meste:
Ilava
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Práca v stabilnej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technické vybavenie a podpora ďalšieho vzdelávania,
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Vybratých uchádzačov pozveme na osobný pohovor. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné Vašu žiadosť ďalej spracovať:

Dobrovoľne udeľujem spoločnosti Logman a.s., IČO: 46 343 008, Jaskový rad 75, 831 01 Bratislava (ďalej len Logman ), súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise a v žiadosti o zamestnanie, som poskytol/poskytla spoločnosti Logman a.s. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami Logman a.s. za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie, a to až do odvolania písomnou formou.
O spoločnosti:
Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti v NZZ
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
27.1.2018
Počet videní:
123