Úvod > Ponuka práce > Elektrotechnika a energetika > Elektroinžinier projektant

Elektroinžinier projektant

Pracovná oblasť:
Elektrotechnika a energetika
V meste:
okres Ilava
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
Zaujímavá práca v mladom kolektíve

Práca na nových a zaujímavých projektoch pre svetových zákazníkov

Podpora vzdelávania - program odbornej a jazykovej prípravy

Pružná pracovná doba

DDS s príspevkom zamestnávateľa

Absolvovanie služobných ciest EÚ/svet

Firemné akcie
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Študent VŠ od 700€, Absolvent VŠ od 900€, PLC programátor so skúsenosťami od 1100€ + variabilná zložka mzdy + ďalšie príplatky
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, žiadosti so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mail: personalne@nes.sk Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.
Spoločnosť sa zameriava na vývoj, výrobu a predaj zariadení výkonovej elektroniky, pohonov, automatizačnej techniky a dodávky technologických riešení vysokej technickej úrovne s dôrazom na vlastné firemné know-how.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
30.7.2018
Počet videní:
149